Canon EOS 77D دوربین عکاسی کانن مدل 77D به همراه لنز 18-55

مشاهده جدول مشخصات

موجود

دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D به همراه لنز 18-55  جزو برترین تولیدات این کمپانی میباشد که در کنار یک لنز استاندارد به فروش میرسد. دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D با بهره مندی از بهترین سطح تنظیم های دستی و به روز ترین ویژگی های  جدید مدل های عکاسی دیجیتال و نیز با هزینه مناسبی که دارد جایگاه خوبی در نزد علاقه مندان عکسبرداری پسشرفته باز کرده است.  دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D از سنسور24 مگاپیکسلی CMOS و پردازنده تصاویر DIGIC 7 استفاده کرده است که در کنار هم بودن این دو، ثبت عکس هایی با رزلوشن بسیار بینظیر را دز محیط های نوری کم تا حد زیادی شمانت میکند. این مدل بسیار خوش‌دست، از 540 گرم وزن برخوردار میباشد. در قسمت راست بادی این مدل، یک برجستگی تعبیه شده است تا به سادگی بتوانید دوربین در دستان خود جای بدهید. EOS  77D  دارای یک نمایشگر LCD در ابعاد ۳ اینچ با دقیق بودن 1040000 نقطه و چشمی اپتیکال با پوشش‌دهی 95 درصد میباشد. تصویرها و نیز ویدئوها گرفته شده توسط این مدل ، بر روی کارت حافظه‌ی SD صبت خواهند شد . تصویربرداری در این مدل با رزلوشن Full HD قابل انجام است و بیشترین سرعت آن 60 فریم بر ثانیه میباشد. فواصل کانونی لنز این مدل از 18 تا 55 میلی‌متر میباشد و یک مدل  معمولی زوم به شمار میرود. در یک کلام دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D  مدلی بسیار پیشرفته در نزد  عکاسان با سوابق کاری بالا میتواند بهترین انتخاب ممکن به شمار بیایید.

توضیحات

تحلیل و بررسی همه جانبه دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D 

دوربین عکاسی کانن مدل 77D به همراه لنز 18-55 : شرکت کانن در فوریه سال 2017 بعد از 4 سال تولید جدید خود را تحت عنوان دوربین 70D را به علاقه مندان جهان عکسبرداری معرفی کرد. دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D  و در اکثر شهره های جهان  به اسم EOS 9000D مشهور میباشد. این مدل در خانواده SLRهای مدیوم شرکت کانن جایی دارد و ورژن به روزتر 760D و  70D به شمار می آید.

معرفی

دوربین عکاسی کانن مدل 77D به همراه لنز 18-55 جزو بهترین و نامدار ترین محصولاتی میباشد که شرکت کانن در طول این سال ها به عرصه تولید رسانده است. این مدل در عین دارا بود ویژگی های حرفه ای عکسبرداری از امکانات بینظیری در تصویربرداری نیز بهره مند میباشد. قدم های رو به جلو در دوربین 77D به نسبت 70D در زمینه‌های کارایی و ارتباطی، این مدل را به مهمترین و پر اهمیت ترین انتخاب مبتدیان و نیز علاقه مندان با تجربه تر تبدیل کرده است. دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D  سریع بودن بیشتری نسبت به Rebel T7i میباشد و قابلیت مدیریت کنترل راحت تری را در خدمت علاقه مندان میگذارد.این مدل جانشینی به حق و شایسته برای تولید مدل های پیش از خود میباشد.

تولید و طراحی

بادی دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D به همراه لنز 18-55 به ابعاد مدل های خانواده 3 عددی شرکت کانن مثل EOS 750D ظریف و کوچک نخواهد بود ولی در قیاس با دوربین EOS 80D از وزن پایین تری برخوردار میباشد . دوربین 77D در قیاس با دوربین قبلی خودش از منظر اندازه و وزن تا حد زیادی بهینه سازی شده است و در مجموع 215 گرم پایین تر از 70D میباشد. این مدل با 540 گرم وزن در موقعیت های عکسبرداری دراز مدت به هیچ عنوان شما را خسته نخواهد کرد و از این منظر برای بهره بردن در مسافرت ها، طبیعت و نیز عکسبرداری خیابانی تا حد زیادی کارایی بینظیری خواهد داشت.

شرکت کانن برای دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D به همراه لنز 18-55 یک  نمایشگر تاچ چرخان در اندازه 3 اینچی تعبیه کرده است  که کاربرد عالی و آزادی عمل بیشتری برای عکاسان مهیا میکند.  این نمایشگر برای عکسبرداری از زاویه های سخت تا حد بالایی مفید میباشد  ولی در موقعیت های دیگر قاب بندی به کمک VISOR مهیج تر میباشد . چشمی نوری 5 ‌وجهی pentamirror این مدل 95% از کادر عکس را پوشش خواهد داد و عکس هایی با ضریب 0.82 در آن کوچک‌تر به نظر خواهد رسید. فوکوس و کیفیت تصاویر در این ویزور به شکل مشخصی قابل لمس میباشد.

تفاوت پر اهمیتی که در تولید 77D در نظر گرفته شده است و EOS T7i از این قابلیت مثتثنی میباشد ، بودن یک LCD تک رنگ در قسمت بالایی بادی است. این نمایشگر کوچک که در همه مدل های خانواده دورقمی و تک رقمی شرکت کانن (دوربین‌های حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای این شرکت) ملاحظه میشود، کارایی زیادی میتواند داشته باشد و چنانچه به بهره مندی از آن خو بگیریم ، برای دادن تنظیم ها، نیاز پایین تری به LCD اصلی دوربین خواهیم داشت؛ همین مورد به پایین آمدن مصرف منبع تغذیه این مدل کمک شایانی خواهد کرد.

سنسور 

سنسور تعبیه شده در دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D به همراه لنز 18-55  از نوع CMOS میباشد و حساس بودن 24.2مگاپیکسلی را در خود جایی داده است. این حسگر در اندازه APS-C میباشد که بزرگ‌ترین ابعاد سنسور کراپ‌فریم به شمار میرود. تصویرهای که این حسگر ثبت می‌کند از کیفیت و شفافیت بالایی برخوردار میباشند. پردازشگر تعبیه شده در این دوربین به همراه این سنسور، نسبت به مدل 80D پیشرفت چشم گیری داشته است. قابلیت Digic 7 در قیاس با Digic 6 پردازشگر پرقدرت تری میباشد و حاصل آن کارایی با دقت و پرسرعت این مدل میباشد. دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D  به خاطر استفاده کردن از این پردازشگر قدرتمند توانایی این را دارد تا به صورت پی در پی در هر ثانیه 6 فریم تصویر را به ثبت برساند. این چنین فریم ریتی برای عکسبرداری خبرنگاری تا حد بالایی کارایی بینظیری خواهد داشت.

نصویربرداری

دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D به همراه لنز 18-55 جزو  برترین و جذاب ترین مدل های DSLR از منظر ویزگی تصویربرداری نیز هست. سنسور این دوربین آن را قادر کرده است تا فیلمی Full HD 1080p با سرعت 60 فریم بر ثانیه ثبت بکند. فیلم هایی که با کمک این دوربین ضبط میشوند به شکل IPB قابلیت فشرده سازی را دارند و با فرمت MP4 در اختیار کاربران قرار میگیرد. ویژگی Dual Pixel CMOS AF این قابلیت را مهیا میکند تا با تاچ نمایشگر امکان وضوح در حین تصویربرداری با نهایت دقت صورت پذیرد. این مدل ویژگی ثبت فیلم با قابلیت تایملپس درونی را  دارا میباشد. این ویژگی قابلیت ثبت بدون اذیت شدن ویدئوی تایملپس را مهیا خواهد کرد.

این مدل یک مود تصویربرداری ویژه نیز میباشد. تصویربرداری در حالت HDR قابلیت ثبت فیلم با میزان کنتراست بالا مهیا خواهد کرد. نحوه کار با مود HDR به این صورت میباشد  که دوربین به صورت یکنواخت دو ویدئو با میزان نوردهی مختلف و با سرعت 30 فریم بر ثانیه ثبت خواهد کرد؛ یک عکس با نوردهی استاندارد و دیگری underexposed. بعد از ثبت فیلم و در پروسه پردازش این دو ویدئو با هم ترکیب خواهند شد و فریم‌ها یکی در میان از هر ویدئو انتخاب میشوند و در پایان یک فیلم با سرعت 60 فریم برثانیه خروجی خواهید داشت.

سیستم فوکوس

ویژگی وضوح نیز جزو مسائلی میباشد که در دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D  پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است. نقطه های وضوح این مدل نسبت به تولید قبل از خود 26 نقطه بیشتر شده است و به 45 نقطه میرسد. همه این نقطه ها از جنس کراس میباشند و همه آن‌ها امکان تشخیص فازی را نیز دارند. ویژگی وضوح این مدل مجهز به سنسور Dual Pixel میباشد که وضوح اتوماتیک دائمی را مهیا خواهد کرد. این ویژگی وضوح پر قدرت حتی در محیط های نوری ایی هم کارایی خوبی را به شما نشان خواهد داد.

برای خرید حضوری این محصول به نمایندگی کانن مراجعه بفرمایید.

توضیحات تکمیلی

نوع حسگر

CMOS

قطع حسگر

Crop Frame

ابعاد حسگر

APS-C

دقت حسگر

26 مگاپیکسل

حداکثر رزولوشن عکس

4000 × 6000

نسبت ابعاد عکس

1:1, 4:3, 3:2, 16:9

فرمت غیرفشرده عکس

RAW

پردازشگر

DIGIC 7

فاصله کانونی

18 – 55 میلی متر

لرزشگیر تصویر

بله

فوکوس خودکار

بله

تکنولوژی بي سیم

Bluetooth

در صورت نیاز به مشاوره رایگان خرید این محصول میتوانید برای تنظیم کردن جلسه حضوری و معرفی این دوربین با نمایندگی مرکزی کانن تماس حاصل فرمایید.شماره تماس 02166864034 میباشد.

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
دوربین عکاسی کانن مدل 77D به همراه لنز 18-55
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • جدول مشخصات
  • نظرات کاربران