دوربین فیلم برداری کانن EOS C200

  دوربین فیلم برداری کانن EOS C200 به عنوان جدیدترین مدل از دوربین‌های حرفه‌ای سینمایی دیجیتال کانن محسوب می شود و در کنار فیلم برداری 4K قابلیت‌‌های بی‌شماری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

  سومین نسل دوربین Cinema EOS کانن دارای یک سنسور CMOS با رزولوشن 8.85 مگاپیکسل بوده است و پردازشگر تصویر آن به مدل جدید Dual DIGIC DV6 توسعه پیدا کرده .دوربین فیلم برداری کانن EOS C200 قادر است تا در فرمت جدید کانن با عنوان Cinema RAW Light و در رزولوشن 4K فیلم برداری نماید. نرخ فریم‌های این ویدیوها می‌تواند 60p/50p (ده بیتی) و یا 24p/25p/30p (دوازده بیتی) باشد. این محصول کمپانی بزرگ کانن قادر می باشد تا هر دو فرمت یاد شده را به صورت مستقیم در یک کارت CFast داخلی ذخیره کند.

دوربین فیلم برداری کانن C200 برای کابران و فیلم برداران کاملا حرفه‌ای ساخته شده است

  کاربران علاقه‌مند به ضبط ویدیو با فرمت MP4 می‌توانند با نریخ 60p و در حالت هشت بیتی فیلم‌های خود را ذخیره نمایند. به عنوان یکی دیگر از قابلیت‌های دوربین فیلم برداری کانن EOS C200 باید به مجهز شدن آن به سیستم فوکوس خودکار Dual Pixel CMOS خود کانن اشاره کرد که سبب می‌شود فوکوس سریع‌تری با تشخیص چهره داشته باشد. به عنوان دیگر ویژگی‌های مهم آن باید به حساسیت ایزو 100 تا 102400، فیلترهای ND داخلی دوربین، ماژولی برای قرار دادن دو کارت حافظه جانبی SD و یا یک کارت CFast برای ضبط همزمان، افزایش فرکانس نمونه‌برداری و پردازش HD، گاما DR گسترده و پشتیبانی از ACESproxy اشاره نمود.

این مقاله را بخوانید
انتشار ویدئویی مضحک درمورد روش تمیز کردن دوربین‌

دوربین فیلم برداری کانن EOS C200 در دو نسخه عرضه میشود. نسخه استاندارد آن به همراه یک مانیتور ال سی دی LM-V1 و قطعه مورد نیاز برای اتصال آن به دوربین، دسته نگهدارنده GR-V1 و همچنین دسته کنترل‌کننده HDU-2 عرضه می شود. نسخه دیگر این دوربین C200B نام دارد و با خرید آن تنها بدنه دوربین را بدون هیچ لوازم جانبی دریافت خواهید نمود. می‌توان تمامی لوازم جانبی ذکر شده را بعدا به صورت جداگانه برای آن خریداری کرد.