دوربین عکاسی فوری

دوربین عکاسی فوری : در زمان رونق گرفتن عکسبرداری دیجیتال هر شخص با هر سلیقه‌ای شخصی می‌تواند دوربین دیجیتال مورد نیاز خود را تهیه کند، هستند عکاسانی که در پی تجربه‌های شگفت انگیزی قدم بر میدارند. یکی از آن تجربه‌های بینظیر عکاسی است. عکسبرداری با دوربین‌های آنالوگ چاپ سریع میباشد. در این مدل دوربین‌های بسیار ساده و سرگرم‌کننده، بعد از فشار دادن دکمه‌ی شاتر، فیلمی از درون دوربین خارج خواهد شد و بعد از چندین دقیقه عکس شما روی آن نمایان خواهد شد. عکسبرداری با این دوربین‌ها بسیار لذت بخش است و دقایق شادی برای شما به ارمغان می‌آورد.

شزکت کانن از محصول جدید خود با عنوان Zoemini S و Zoemini C رونمایی کرد؛ این در حالی است که از چاپگر اصلی قابل حمل Zoemini در سال گذشته رونمایی شده بود.

این دو مدل دوربین به روز دارای یک چاپ کننده یکپارچه میباشند. که از کاغذ عکس با پشتیبانی  Zink پشتیبانی می کنند و به عکاسان این اجازه را می دهد تا به طور مستقیم عکس های خود را بر کاغذهای کوچک به چاپ برسانند. Zoemini S مدل پرچم دار این سری است که پشتیبانی از برنامه موبایل را هم ارائه می کند و سایر ویژگی های فاقد Zoemini C را شامل می شود.
llknk
 
Canon Zoemini S از 1 دوربین 8 مگاپیکسلی و یک شکاف کارت microSD برای گرفتن مستقیم و save عکس ها بهره میبرد. این دوربین از نظر امکانات کاملاً مجهز است: آینه جلویی ، چراغ حلقه ، اتصال بلوتوث و  چاپگر یکپارچه Zink.
 
مدل Zoemini S از برنامه Mini Print Canon برای Android و iOS پشتیبانی می کند که عکس های دوربین را از طریق بلوتوث منتقل می کند. صاحبان این دستگاه می توانند از یک نرم افزار برای اعمال فیلترهای تصویری، بوجود آوردن کولاژها و چاپ عکسهای 2 in 3in / 5 x 7.6cm و همچنینشاتر  از راه دور دوربین و تنظیم تایمر استفاده کنند.
 
Zoemini S در گزینه های رنگی: سفید مروارید، سیاه مات و رز گلد عرضه می شود و از تاریخ 25 آوریل با قیمت 109 پوند به فروش می رسد.

معرفی مدل دوربین چاپ سریع کانن Canon Zoemini C:

Zoemini C نیز به جای حسگر 8MP به همراه اسلات کارت microSD و چاپ گر یکپارچه Zink ، از 5 مگاپیکسل استفاده میکند. دوربین Zoemini C نیز مشابه همان ترتیب از 1 آینه سلفی در جلوی آن نیز بهره خواهد برد ، اما از چراغ حلقه ای استفاده نمی کند یا از برنامه Canon Mini Print پشتیبانی نمی کند.
 

دوربین عکاسی فوری

مدل دوربین Zoemini C در رنگ آمیزی های Bumblebee Yellow، Bubble Gum Pink، Mint Green، and Seaside Blue از 25 آوریل با قیمت 149 پوند ارائه خواهد شد.
4
همچنین میتوانید از طریق لینک زیر به بخش آموزش کار با دوربین DSLR دسترسی داشته باشید.
این مقاله را بخوانید
دوربین بدون آینه کانن Canon R6