دوربین دیجیتال کانن مدلEOS 6D Mark II

تومان 31,000,000

موجود

توضیحات

امروز ما در نمایندگی کانن قصد معرفی و بررسی دوربین دیجیتال کانن مدلEOS 6D Mark II را داریم. پس در ادامه با ما تماس حاصل فرمایید.

معرفی کلی دوربین دیجیتال کانن مدلEOS 6D Mark II

دوربین دیجیتال کانن مدلEOS 6D Mark II مدلی از دوربین های فول‌فریم شرکت نامدار کانن میباشد که قدمهای رو به جلو و مثبتی را به نسبت مدل های قبلی خود برداشته است و ویژگی های بسیار متنوعی را در خلق تصاویر به عکاس اراپه خواهد داد. این مدل با داستن  یک سنسور CMOS فول‌فریم با کیفیت ۲۶.۲ مگاپیکسلی و نیز دارا بودن قابلیت Digic 7 شرایط این را دارید تا ۶.۵ فریم‌برثانیه به‌ حالت متداول سر هم به عکاسی سرگرم شوید.

به خاطر وجود و تولید کردن این حسگر به روز شرکت کانن، تصاویر با فوکوس بسیار بالا و جزییات بالایی با سرعت خوب و چشمگیر به عکاسی مشغول خواهد شد.  وسعت ایزو این مدل هم به نسبت  مدل بهتر خود، 6D، بالا رفته است و میشود از ۱۰۰ تا ۴۰۰۰۰ آن را تنظیم کرد. با تقویت سیگنال میشود این عدد را از ۵۰ تا ۱۰۲۴۰۰ بیشتر کرد.

وضوح اتوماتیک دوربین دیجیتال کانن مدلEOS 6D Mark II

شرکت کانن برای بهتر کردن و رشد  وضوحی بسیار دقیق و قابل اطمینان در دوربین دیجیتال کانن مدلEOS 6D Mark II یک ویژگی  وضوح ۴۵ نقطه‌ای تشخیص فازی را در این مدل تعبیه کرده است. که قابلیت تعقیب شخصیت ها و وضوح روی آن‌ها را در مدت زمان مناسب با کمک گرفتن از منظره یاب دوربین فراهم میکند.

  این نقطه های وضوح در کل از جنس کراس میباشند تا بتوان بر روی شخصیت های بیشتر  و نیز در حالت های نسبتاً کم نور تر نیز وضوح کنید. در مود تصویربرداری نیز ردیابی اتوماتیک شخصیت و وضوح بر روی آن با نهایت دقت و سرعت بالای قابل انجام است. در این مدت وضوح اتوماتیک Dual Pixel CMOS را در خدمت خود دارید. به این منوال دامنه گسترده تری از وضوح تشخیص فازی را در خدمت خود دارید که قابلیت وضوح بسیار سریع‌تر و با دقت بیشتری در خدمت فیلم ساز و یا عکاس قرار خواهد داد.

دوربین دیجیتال کانن مدلEOS 6D Mark IIتصویر برداری با دوربین دیجیتال کانن مدلEOS 6D Mark II

دوربین دیجیتال کانن مدلEOS 6D Mark II در مود تصویربرداری قابلیت این را دارد با بالاترین حد کیفیت  Full HD تصویرهای را ثبت بکند. در این کیفیت دستگاه قادر میباشد تا با میزان سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه تصویرها را بگیرد و در حافظه خود ثبت بکند. در مود توصوبربرداری، عکاس میتواند تا از لرزشگیر ۵ محوره به روز این مدل برای ثبت فیلم های با رزولویشن بالا استفاده بکنید. این لرزش گیر مخصوصا در هنگامی که دوربین را به دست میگیرید تا حد زیادی کاربری خوبی دارد. برای ثبت تصاویر رزلوشن و صدا نیز یک درگاه میکروفن بر روی بادی دوربین تعبیه شده است تا قابلیت این را داشته باشد که کیفیت بالاتر از میکروفن درونی دوربین را برای تصویربرداری در خدمت کاربر قرار دهد.

بدنه و صفحه نمایش دوربین دیجیتال کانن مدلEOS 6D Mark II

دوربین دیجیتال کانن مدلEOS 6D Mark II شرکت کانن با داشتن یک صفحه نمایش ۳ اینچی است که امکان چرخش ۱۸۰ درجه ای نیز دارد. چنانچه این ویژگی در مدل های SLR به روزتری قابلیت به روز تری به شمار نمیروند  اما در مدل های فول‌فریم شرکت کانن این موضوع یک قدم رو به جلو محسوب میشود. 6D Mark II نخستین دوربین فول‌فریم شرکت کانن میباشد که می‌توان صفحه نمایش آن را در جهات متفاوت به چرخش درآورد. این صفحه نمایش ویژگی استفاده به حالت تاچ را دارا میباشد و از کیفیت ۱.۰۴ میلیون نقطه های برخوردار میباشد.

شرکت کانن در تولید بادی این مدل هم به نسبت مدل قبل تغییرهای را صورت داده است که درنتیجه آن با بادی ارگونومیک و با مقاومت بسیار خوبی مواجه میشوید.از دیگر امکانات 6D Mark II میشود به جی‌پی‌اس، بلوتوث و وای فای درونی آن و مقاومت آن در برابر نفوذ رطوبت و گرد‌وغبار اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با کارشناسان ما در نمایندگی کانن تماس حاصل فرمایید.

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
دوربین دیجیتال کانن مدلEOS 6D Mark II
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • نظرات کاربران