دوربین کانن مدل EOS 250D به همراه لنز 55-18

تومان 16,000,000

موجود

دوربین کانن EOS 250D یک مدل همه فن حریف میباشد که در عکسبرداری و نیز در تصویربرداری به خوبی از خود قابلیت نشان میدهد. این مدل با داشتن یک سنسور APS-C CMOS با کیفیت ۲۴٫۲ مگاپیکسلی که از پردازنده DIGIC 8 استفاده میکند که قابلیت این را نیز دارد با رزولوشن ۴K تصویربرداری بکند. دریچه ISO این مدل عدید ما بین ۱۰۰ تا ۲۵۶۰۰ میباشد که به عکاس این اجازه را میدهد که عکسبرداری را در حالت ای نوری متفاوت انجام دهد. سنسور این مدل با داشتن وضوح اتوماتیک Dual Pixel CMOS AF  از تشخیص فازی برای وضوح هر چه دقیق تر و با سرعت با هم در وقت عکسبرداری و نیز در حال تصویربرداری در مود Live View استفاده بکند. اما وقتی که از منظره یاب بهره ببرید  ۹ نقطه با قابلیت تشخیص فازی برای وضوح کردن به شما یاری میرساند  که از دقت بسیار خوبی و سرعت بیشتری برخوردار میباشد.

توضیحات

دوربین کانن مدل EOS 250D

دوربین کانن EOS 250D یک مدل همه فن حریف میباشد که در عکسبرداری و نیز در تصویربرداری به خوبی از خود قابلیت نشان میدهد و یکی از پر فروش ترین محصولات نمایندگی کانن می باشد. این مدل با داشتن یک سنسور APS-C CMOS با کیفیت ۲۴٫۲ مگاپیکسلی که از پردازنده DIGIC 8 استفاده میکند که قابلیت این را نیز دارد با رزولوشن ۴K تصویربرداری بکند. دریچه ISO این مدل عدید ما بین ۱۰۰ تا ۲۵۶۰۰ میباشد که به عکاس این اجازه را میدهد که عکسبرداری را در حالت ای نوری متفاوت انجام دهد. سنسور این مدل با داشتن وضوح اتوماتیک Dual Pixel CMOS AF  از تشخیص فازی برای وضوح هر چه دقیق تر و با سرعت با هم در وقت عکسبرداری و نیز در حال تصویربرداری در مود Live View استفاده بکند. اما وقتی که از منظره یاب بهره ببرید  ۹ نقطه با قابلیت تشخیص فازی برای وضوح کردن به شما یاری میرساند  که از دقت بسیار خوبی و سرعت بیشتری برخوردار میباشد.

با وجود طراحی جمع و جور، در عقب این مدل نمایشگر تاچ نسبتا بزرگ ۳ اینچی قرار گرفته است  که قابلیت این را دارد در تغییر دادن تنظیم ها یا تعیین نقطه ی وضوح کارایی با دوربین را بسیار ساده بکند. نمایشگر این مدل ویژگی گردشی نیز دارد و می شود در عکسبرداری از زاویه های بالا یا پایین هم از آن بهره مند شد. دوربین کانن EOS 250D با داشتن قابلیت بدون سیم Wi-Fi  که می شود برای منتقل کردن تصاویر به تلفن همرا یا پرینتر از آن بهره مند شد ، و نیز قابلیت Bluetooth این مدل این اجازه را به شما خواهد داد تا تصاویر را از این طریق به دستگاه های مختلف ارسال کنید.

سنسور و پردازنده

سنسور ۲۴٫۱ مگاپیکسلی APS-C CMOS با پردازنده DIGIC 8 به حساس بود و سرعت بسیار بالا در عکسبرداری و تصویربرداری  با این مدل کمک بسیاری خواهد کرد. بازه ۱۰۰ تا ۲۵۶۰۰ ای ISO این مدل ویژگی عکسبرداری در محیط های با نور متفاوت را نیز مهیا میکند. و پردازنده این مدل نویزهای موجود در تصاویر را به کمترین حالت خود خواهد رساند. این پردازنده قابلیت عکسبرداری با میزان سرعت ۵ عکس در ثانیه، تصویبرداری با رزولوشن UHD 4K را به شما ارائه خواهد داد.

تصویربرداری با رزولوشن UHD 4K

در کنار عکسبرداری با رزولوشن UHD 4K و میزان سرعت ۲۴ فریم در ثانیه، می شود با رزولوشن Full HD و HD نیز تصویربرداری کنید. در زمان تصویربرداری می شود از قابلیت وضوح اتوماتیک Dual Pixel CMOS AF و ویزگی وضوح اتوماتیک Movie Servo AF بهره لازم را ببرید. در بین این ویزگی ها نمایشگر تاچ این مدل برای مدیریت خوب در زمان تصویربرداری کمک قابل توجهی به شما میکند.  پس ویژگی لرزش گیر ۵ محوره به شما یاری می کند با لرزش خیلی کمتر تصویربرداری کنید. 

ویژگی های بدون سیم

قابلیت Wi-Fi در این مدل این اجازه را به شما خواهد دادتا بشود  تصاویر را بطور مستقیما به کامپیوتر یا تلفن همراه خود انتقال داد. 

لنز mm18-55 f4-5.6 IS STM

لنز mm 18-55 روی این مدل فاصله  کانونی ای برابر با ۲۸٫۸-۸۸mm است که از زوایایی واید تا عکاسی چهره را برای علاقه مندان گردآوری کند. با توجه به داشتن قابلیت STM، وضوح این لنز سرعت بسیار زیادی و صدای بسیار پایینی دارد. و نیز ویژگی لرزش گیر این لنز به علاقه مندان این قابلیت را در عکسبرداری میدهد که با کمترین لرزشی و با کمترین نور به عکسبرداری مشغول شوند. 

دیگر ویزگی ها

ویزگی Creative Assist دوربین کانن EOS 250D به علاقه مندان این اجازه را خواهد داد د تا بتوانند به صورت زنده تغییرهای که بر روی کنتراست، روشنایی و رنگ انجام داده اند را ببینند و ملاحظه بکنند تصویر که در آخر گرفته خواهد شد به چه شکل میشود. ونیز این مدل چهار مود Smooth Skin دارد که می شود با کمک آنها لکه های روی پوست را از بین ببرید و پوست را نرم تر نشان دهید. باتری شارژی LP-E17 این دوربین به شما امکان گرفتن تقریباً ۱۶۳۰ عکس با استفاده از منظره یاب و تقریباً ۳۵۰ عکس با استفاده از Live View استفاده می کنید را می دهد.

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
دوربین کانن مدل EOS 250D به همراه لنز 55-18
  • تصاویر
  • توضیحات محصول
  • نظرات کاربران