معرفی دوربین کانن مدل EOS 850D با قابلیت فیلمبرداری K4 و فوکوس خودکار پیشرفته

دوربین کانن مدل 850D دارای سنسور۲۴ مگاپیکسلی، پردازنده‌ و فوکوس خودکار توانمند در کنار قابلیت فیلمبرداری 4K، خود را به‌عنوان یکی از بهترین DSLRهای میان‌رده معرفی می‌کند.

کانن به‌تازگی از نسل جدید دوربین DSLR متوسط و پرطرفدار رونمایی کرد که مورد توجه عکاسان غیرحرفه ای و مبتدی قرار گرفت. دوربین Canon 850D مجهز به پردازنده ی توانمند Digic 8 می باشد که عکاسی پیاپی با نرخ ۷ فریم ‌بر ‌ثانیه را درکنار فیلمبرداریK4 با نرخ ۲۴ فریم‌ بر ‌ثانیه را به ارمغان آورده است. دوربین 850D  امکان فیلمبرداری عمودی را پشتیبانی می‌کند تا خروجی نهایی را به‌راحتی بتوان در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

معرفی دوربین کانن مدل EOS 850D

دوربین کانن 850D با سنسور24 مگاپیکسلی CMOS با ابعاد APS-C مجهز شده است که پیکسل‌های فوکوس Dual Pixel، توانایی بسیار خوبی در تشخیص سوژه و ردیابی آن دارد.

این دوربین برای اولین بار توانایی تشخیص صورت و چشم کاربر و فوکوس آن را در فیلمبرداری به‌همراه دارد. همچنین در صورت عکاسی از طریق منظره‌یاب نیز سیستم فوکوس خودکار جدید با ۴۵ نقطه‌ی متقاطع در کنار ۲۲۰ هزار پیکسل تشخیص میزان نوردهی، وظیفه‌ی عملیات فوکوس و نوردهی خودکار را برعهده خواهند داشت.

قابلیت‌های مذکور پیش‌تر تنها در DSLRهای رده بالای کانن موجود بود. اکنون با تجهیز دوربین کانن 850D ، عکاسان ابتدایی و نیمه‌حرفه‌ای نیز قادر به استفاده از فناوری‌های پیشرفته خواهند بود. کانن 850D  نمایشگر لمسی و چرخان ۳ اینچی با ۱/۰۳ میلیون پیکسل مجهز شده تا این دوربین را به‌گزینه‌ای بسیار مناسب برای فیلمبرداران تبدیل کند. این دوربین همچنین تولید‌کنندگان ویدیو یوتیوب که به‌تنهایی به تولید کلیپ‌های ویدیویی از خود می‌پردازند، گزینه خوبی می باشد. از تغییرات طراحی دوربین جدید کانن می‌توان به کلید AF-ON و بهبود طراحی کلید‌های کنترل سریع تنظیمات برای راحتی و سرعت‌عمل بیشتر کاربران اشاره کرد.

این مقاله را بخوانید
عرضه دو دوربین EOS R کانن

قیمت دوربین و لنز و کلیه تجهیزات عکاسی، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان‌ و آگاهانه‌ی محصولات کانن نیاز دارید می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان نمایندگی کانن وان اطلاعات لازم را کسب نمایید. همچنین از طریق سایت نمایندگی کانن اطلاعات دقیق و به روز محصولات در دسترس شما خواهد بود.