معرفی و بررسی دوربین کانن EOS 77D

 • سنسور:24.1MP APS-C CMOS
 • پردازنده تصویر:DIGIC 8
 • صفحه لمسی:3.0 اینچ
 • فیلمبرداری:UHD 4K
 • تشخیص AF:45 نقطه
 • حساسیت ایزو:ISO 100-25600
 • عکسبرداری:حداکثر 7 فریم در ثانیه
 • سنسور:AE 220،000-Pixel
 • دسته بندی:
مشاهده جدول مشخصات

موجود

شرکت کانن همواره جز بهترین شرکت های تولید کننده دوربین های عکاسی و فیلمبرداری و تجهیزات وابسته آن بوده است . برای رسیدن به این هدف نیاز سنجی مشتریان و بازار هدف فروش محصولات کانن از مهمترین مسائل در سطوح مدیریتی این کمپانی بوده و بر اساس نیاز های مشتریان دسته بندی های مختلفی را برای ارائه محصولات خود در نظر گرفته اند به این صورت که چه شما به تازگی عکاسی را آموخته باشید یا اینکه در عکاسی یک فرد بسیار حرفه ای باشید، چه شما از دوربین برای ثبت لحظات به یهاد ماندنی خود استفاده کنید و یا از دوربین به منظور تهیه عکسهای تجاری یا صنعتی و کسب درآمد استفاده کنید شرکت کانن حداقل چند مدل دوربین را با توجه به نیاز های شما تولید نموده تا دست شما را برای انتخاب در بین آنها و با توجه به نیاز های خودتان کاملا باز باشد. بر اساس همین سیاست شرکت کانن در سال 2017 علاوه بر معرفی مدل هایی مانند دوربین کانن EOS 800D از دوربین کانن  EOS 77D نیز رونمایی کرد.

دوربین کانن  EOS 77D با ویژگیهای بسیار مناسب فیلمبرداری و عکاسی و بدنه کوچک و قابل حمل میتواند به یک انتخاب ایده آل برای طیف وسیعی از کاربران تبدیل شود . با ما همراه باشید تا با هم به معرفی به دوربین کانن  EOS 77D بپردازیم و با برخی از ویژگی های آن آشنا شویم.

توضیحات

 دوربین کانن EOS 77D

شرکت کانن همواره جز بهترین شرکت های تولید کننده دوربین های عکاسی و فیلمبرداری و تجهیزات وابسته آن میباشد . برای رسیدن به این هدف نیاز سنجی مشتریان و بازار هدف فروش محصولات کانن از مهمترین مسائل در سطوح مدیریتی این کمپانی بوده و بر اساس نیاز های مشتریان دسته بندی های مختلفی را برای ارائه محصولات خود در نظر گرفته اند به این صورت که چه شما به تازگی عکاسی را آموخته باشید یا اینکه در عکاسی یک فرد بسیار حرفه ای باشید

چه شما از دوربین برای ثبت لحظات به یهاد ماندنی خود استفاده کنید و یا از دوربین به منظور تهیه عکسهای تجاری یا صنعتی و کسب درآمد استفاده کنید شرکت کانن حداقل چند مدل دوربین را با توجه به نیاز های شما تولید نموده تا دست شما را برای انتخاب در بین آنها و با توجه به نیاز های خودتان کاملا باز باشد. بر اساس همین سیاست شرکت کانن در سال 2017 علاوه بر معرفی مدل هایی ماننددوربین کانن EOS 800D از دوربین کانن  EOS 77D نیز رونمایی کرد.
دوربین کانن  EOS 77D با ویژگیهای بسیار مناسب فیلمبرداری و عکاسی و بدنه کوچک و قابل حمل میتواند به یک انتخاب ایده آل برای طیف وسیعی از کاربران تبدیل شود . با ما همراه باشید تا با هم به معرفی به دوربین کانن  EOS 77D بپردازیم و با برخی از ویژگی های آن آشنا شویم.

دوربین کانن EOS 77D

سنسور دوربین کانن EOS 77D

شرکت کانن در دوربین کانن  EOS 77D از یک حسگر با سایز APS-C مانند بسیاری دیگر از دوربین های این کمپانی استفاده کرده است . این سنسور که از دقت 24 مگاپیکسلی به صورت موثر بهره مند است عملکرد بسیار مناسبی در زمینه نویز پذیری از خود نشان میدهد به همین دلیل از دوربین کانن  EOS 77Dبه راحتی میتوان در محیط هایی با نور کم استفاده نمود .در اطلاعات ارائه شده از سوی کمپانی کانن محدوده حساسیت به نور این دوربین بین 100 تا 25600 قرار دارد که البته در حالت Boosted ISO این مقدار به 51200 می رسد.

در کل میتوان گفت عکس های گرفته شده در شب توسط این مدل از شفافیت و نویز کمی برخوردار است و کاربر را راضی نگاه می دارد البته نمیتوان از این دوربین انتضار داشت تا مانند دوربین های فوق حرفه ای کانن عمل کند.

عکسها در بالاترین حالت با اندازه 4000*6000 پیکسل به ثبت می رسند . در مورد نسبت عریضی تصویر نیز باید اشاره کنیم که از بین حالات 1:1, 4:3, 3:2, 16:9 به دلخواه و با توجه به نیاز یکی را انتخاب نمود .

پردازنده DIGIC 7 دوربین کانن EOS 77D

به منظور ارتقاء کیفیت کلی دوربین کانن  EOS 77D کانن از همه امکانات و ظرفیت های موجود استفاده کرده است بر همین اساس برای پردازش اطلاعات تصویر دوربین کانن  EOS 77D از پردازنده جدید و انحصاری خود به نام DIGIC 7 استفاده کرده که نتیجه آن چیزی جز عملکرد با دقت و پرسرعت این دوربین نیست.

به لطف بهرهمندی از چنین پردازنده ای تمامی مراحل پردازشی تصاویر چه در فیلمبرداری وو چه در عکاسی با بالاترین دقت و در مدت زمان کم انجام میپذیرد. همچنین توانایی این پروسسور را در موضوع کاهش نویز نمیتوان نادیده گرفت که باعث شده دوربین کانن  EOS 77D حتی در ایزو های بالا از سطح نویز کنترل شده ای برخوردار باشد.

یکی از فاکتورهایی که میتوان نقش پردازنده دوربین را در آن بسیار حاءز اهمیت دانست حالت عکاسی پیاپی دوربین است که در حالت دوربین کانن  EOS 77D عملکرد مناسبی را از خود نشان داده و بر طبق اطلاعات شرکت تولید کننده این دستگاه در هر ثانیه می تواند تا 6 فریم عکس بگیرد.

پردازنده DIGIC 7 دوربین کانن EOS 77D

صفحه نمایش و منظره یاب دوربین کانن 77D

به منظور نمایش دقیق تصاویر گرفته شده و همچنین اطلاعات دوربین در بخش پشتی دستگاه دوربین کانن  EOS 77D یک صفحه نمایش با اندازه 3 اینچ قرار دارد. این نمایشگر با رزولوشن 1040000 کمک بسیاری به راحتی استفاده از این دوربین کرده است . همچنین به واسطه متحرک بودن این نمایشگر عکاس یا فیلمبردار به راحتی میتواند در زوایای مختلف و گاه دشوار به تصویر برداری بپردازد .

در مورد نحوه کادر بندی و راحتی استفاده از چشمی دوربین باید به این موضوع دقت کرد که در ساخت منظره یاب دوربین کانن  EOS 77D به گونه ای است که تمامی موارد و اصول طراحی ارگونومیک در آن رعایت شده . در مورد اطلاعات فنی مربوط به VISOR میتوان به پوشش 95 درصدی و بزرگنمایی 0.82 برابری آن اشاره کرد.

صفحه نمایش و منظره یاب

مشخصات و قابلیت های عکاسی دوربین کانن 77D

حالت ها و مود های مختلفی برای عکاسی با دوربین کانن  EOS 77D قرار داده شده است. طبق روال همیشگی در دوربین های کانن در این سطح حالتهای تقدم شاتر و تقدم دیافراگم و حالت تنظیمات دستی کامل وجود دارد همچنین برای زمانی که به نورپردازی بلند مدت نیاز است حالت Bulb میتواند تا حد زیادی به شما کمک کند . حداقل سرعت شاتر 4000/1 و حداکثر آن 30 ثانیه در نظر گرفته شده است.

فلاش داخلی این دوربین با توانایی نوردهی تا 12 متر در صورتی که حساسیت به نور این دستگاه بر روی 100 تنظیم شده باشد نیز برای مواردی تعبیه شده که کاربر برای ثبت بهتر عکس از سوژه نیازمند نوردهی افزاینده است.

مشخصات و قابلیت های عکاسی

ویژگی وضوح دوربین کانن EOS 77D

ویژگی وضوح نیز در گروه قابلیت های میباشد که در دوربین  77D پیشرفت چشمگیری داشته است. نقطه های وضوح این مدل نسبت به دوربین پیش از خود 26 نقطه بالاتر رفته است و به 45 نقطه میرسد. همه این نقطه ها از جنس کراس میباشند و همه آن‌ها توانایی تشخیص فازی را دارا میباشند. ویژگی وضوح این مدل مجهز به سنسور Dual Pixel میباشد که وضوح اتوماتیک دائم را مهیا میسازد. این ویژگی وضوح  پر قدرت حتی در محیط های نوری پایین هم کارایی بینظیری دارد.

فیلمبرداری دوربین کانن EOS 77D

به دلیل کیفیت بالا به همراه قابلیت های متنوعی که در حالت فیلمبرداری دوربین کانن  EOS 77D تعبیه شده فیلمبرداری با این دوربین را به کاری دوستداشتنی و کاربردی مبدل نموده است . رزولوشن فیلم هایی که با این مدل گرفته میشوند در بالاترین حالت 1080*1920 است البته با توجه به نیاز مصرف کننده امکان فیلمبرداری با رزولوشن های پایین تر نیز وجود دارد که برای این حلات باید به منوی تنظیمات دوربین رفته و دقت و رزولوشن مورد نظر را انتخاب کنید.

فریم ریت فیلمهای دوربین کانن  EOS 77D در بالاترین حالت خود به 60 فریمدر ثانیه میرسد که بسیار خوب و کاربردیست. درکل در مورد فیلمبرداری این دستگاه میتوان گفت فایل های ویدیویی دوربین کانن  EOS 77D از کیفیت و دقت بالایی برخوردارند و سطح نویز تصاویر نیز در محیط های کم نور کاملا راضی کننده است.

شرکت کانن برای این مدل دوربین خود یک صفحه نمایش تمام لمسی سه‌ اینچی از نوع LCD را در نظر گرفته است که از دقت تصویر ۱٫۰۴ میلیون نقطه برخوردار خواهد بود.همراه با این امکان میتوان به فوکوس لمسی نیز دسترسی داشت. این نمایشگر متحرک در زاویه های مختلفی قابل تنظیم میباشد که استفاده در زوایای تنگ را آسان و گرفتن عکس‌های سلفی را لذت‌بخش‌ خواهد کرد.

این DSLR به فناوری‌های NFC و وای‌فای داخلی نیز مجهز شده است که از این طریق می‌توان عکس‌ها یا فیلم‌های ثبت‌شده را به صورت وای فای و بدون نیاز به سیم به گوشی یا کامپیوتر خود انتقال داده و آن‌ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارید.

از دیگر فاکتورهای این مدل می‌توان به داشتن یک LCD بر قسمت بالایی بدنه اشاره کرد که کنترل و مشاهده تنظیمات دوربین را بسیار ساده تر کند. به علاوه 77D به سنسور چشمی مجهز است تا با نزدیک کردن چشم به ویوفایندر، صفحه‌ نمایش خاموش و در مصرف باتری صرفه‌جویی شود. در فیلم‌برداری تایم‌لپس نیز 77D از سیستم تایمر اینتروال برخوردار است تا بتوان با کنترل و آزادی عمل بیشتر تصاویر تایم‌لپس جذابی را خلق کرد.

دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D به همراه لنز 18-55  جزو برترین تولیدات این کمپانی میباشد که در کنار یک لنز استاندارد به فروش میرسد. دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D با بهره مندی از بهترین سطح تنظیم های دستی و به روز ترین ویژگی های  جدید مدل های عکاسی دیجیتال و نیز با هزینه مناسبی که دارد جایگاه خوبی در نزد علاقه مندان عکسبرداری پسشرفته باز کرده است.

دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D از سنسور24 مگاپیکسلی CMOS و پردازنده تصاویر DIGIC 7 استفاده کرده است که در کنار هم بودن این دو، ثبت عکس هایی با رزلوشن بسیار بینظیر را دز محیط های نوری کم تا حد زیادی شمانت میکند. این مدل بسیار خوش‌دست، از 540 گرم وزن برخوردار میباشد. در قسمت راست بادی این مدل، یک برجستگی تعبیه شده است تا به سادگی بتوانید دوربین در دستان خود جای بدهید.

دوربین کانن EOS  77D  دارای یک نمایشگر LCD در ابعاد ۳ اینچ با دقیق بودن 1040000 نقطه و چشمی اپتیکال با پوشش‌دهی 95 درصد میباشد. تصویرها و نیز ویدئوها گرفته شده توسط این مدل ، بر روی کارت حافظه‌ی SD صبت خواهند شد . تصویربرداری در این مدل با رزلوشن Full HD قابل انجام است و بیشترین سرعت آن 60 فریم بر ثانیه میباشد.

فواصل کانونی لنز این مدل از 18 تا 55 میلی‌متر میباشد و یک مدل  معمولی زوم به شمار میرود. در یک کلام دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D  مدلی بسیار پیشرفته در نزد  عکاسان با سوابق کاری بالا میتواند بهترین انتخاب ممکن به شمار بیایید.

جمع‌بندی:

دوربین کانن EOS 77D در کنار اینکه یک مدل عکسبرداری با قابلیت بسیار بالا میباشد بلکه ویژگی  تصویربرداری  به مثل پیرشفته  هم تعبیه شده است. بادی این مدل با توجه به ویژگی های منحصربفردی که در خود جای داده است به شکل قابل توجهی  کوچک و قابل حمل شده است و اختیار عمل بسیار بالای را به عکاسان ارائه خواهد کرد.

این مدل وسعت بیشتری از علاقه مندان به عکاسی را از خود را راضی نگه داشته است. از علاقه مندان به عکسبرداری حیات وحش و خبرنگاری تا عکاسانی که به طور هر لحظه  و دائم  تصمیم به انجام عکسبرداری و یا فیلمبرداری را دارند و نیز به شکل باورنکردنی علاقه مندان نجوم نیز از قابلیت های این دوربین جا نخواهند ماند.

چنانچه تمایل دارید دوربین عکاسی کانن مدل EOS 77D را به صورت آنلاین و اینترنتی با قیمت بینظیر خریداری فرمایید به سایت مورد تایید نمایندگی رسمی کانن مراجعه فرمایید. فروشگاه اینترنتی پارس دوربین اولین فروشگاه رسمی فروش تمامی دوربین های عکاسی و فیلمبرداری در سرتاسر کشور ایران میباشد.

 

لینک های مرتبط : نمایندگی کانن | نمایندگی دوربین کانن | دوربین کانن 77D | بررسی دوربین 77d | قیمت دوربین 77d | خرید دوربین 77d | آموزش عکاسی با دوربین کانن 77d | قیمت دوربین کانن 77d با لنز 18-55 | دوربین کانن 77d با لنز 18-135 | قیمت دوربین کانن 77d با لنز 18-135 | دوربین Canon EOS 6D Mark II | دوربین کانن 6D Mark II | کانن 6d مارک 2 | خرید دوربین 6d mark ii | خرید دوربین 6d mark ii | قیمت دوربین 6d با لنز 24-105 | دوربین 6d با لنز 24-105 | دوربین 6d کانن | دوربین Canon EOS 200D | دوربین کانن 200D | کانن 200D | دوربین canon 200d | دوربین عکاسی کانن 200d | قیمت دوربین کانن 200d | دوربین Canon EOS 700Dقیمت دوربین canon 700d 18-135قیمت دوربین کانن 700d بدون لنزقیمت دوربین کانن 700d با لنز 18-55قیمت دوربین کانن 700d با لنز 18-135دفترچه راهنمای دوربین کانن 700dدفترچه راهنما فارسی canon 700dدانلود دفترچه راهنمای فارسی دوربین کانن 700dدوربین کانن 700Dباتری دوربین کانن 700dتایمر دوربین کانن 700dدفترچه راهنمای دوربین کانن 700d | کانن 800d | دوربین عکاسی کانن 800d | دوربین کانن 800D  | دوربین عکاسی کانن 800d | قیمت دوربین 800d | بررسی canon 800d | خرید دوربین کنون 800d | خرید دوربین 800d | دوربین کانن EOS 800D | دوربین کانن 5D Mark IVدانلود دفترچه راهنمای فارسی دوربین کانن 5d mark ivفروش دوربین کانن 5d mark 4  | دوربین عکاسی PowerShot SX730 HSدوربین sx730hs |  قیمت دوربین عکاسی کانن sx730قیمت کانن sx730قیمت دوربین کانن sx730کنون sx730 | دوربین کانن 80Dخرید دوربین canon 80dراهنمای فارسی دوربین کانن 80dقیمت دوربین کانن 80d با لنز 18-135قیمت دوربین کانن 80d با لنز 18-200قیمت دوربین کانن 80d با لنز 18-55دفترچه راهنمای فارسی دوربین کانن 80dکانن 80D |  نمایندگی رسمی کانن | نمایندگی اصلی کانن | نمایندگی مجاز کانن | نمایندگی کانن در تهران | نمایندگی کانن در ایران | شرکت کانن |فروشگاه کانن | کانن مرکزی  | دوربین کانن PowerShot G9Xکانن PowerShot G9Xکانن G9X | دوربین Canon Powershot SX610مشخصات دوربین کانن sx610قیمت دوربین sx620دوربین کانن Powershot SX610کانن Powershot SX610کانن SX610 | دوربین کانن SX620 HSکانن PowerShot SX620 HSقیمت دوربین sx620قیمت sx620قیمت دوربین کانن sx620hsدوربین دیجیتال کانن مدل sx620دوربین کانن PowerShot SX620 HS دوربین Canon Powershot Nدوربین  Powershot N | دوربین Canon EOS M5خرید دوربین canon m5قیمت دوربین canon eos m5قیمت دوربین eos m5دوربین Canon M5دوربین کانن M5 | دوربین کانن Powershot S120دوربین canon s120کنون s120کانن Powershot S120 |  دوربین Canon EOS M3فروش canon eos m3بررسی تخصصی canon eos m3نقد و بررسی canon eos m3دوربین Canon M3دوربین کانن M3 | دوربین کانن PowerShot D30قیمت دوربین عکاسی canon 30dقیمت دوربین کانن d30قیمت دوربین d30کانن PowerShot D30دوربین ضد آب کانندوربین زیر آب | دوربین Canon EOS M5خرید دوربین canon m5قیمت دوربین canon eos m5قیمت دوربین eos m5دوربین Canon M5دوربین کانن M5  | دوربین Canon powershot SX530دفترچه راهنمای دوربین کانن sx530قیمت دوربین دیجیتال کانن مدل powershot sx530 hsدوربین powershot SX530دوربین کانن powershot SX530 |  دوربین Canon PowerShot SX410 ISدوربین دیجیتال کانن powershot sx410 isقیمت دوربین canon powershot sx410 isخرید دوربین sx410دوربین کانن PowerShot SX410 ISکانن PowerShot SX410 IS | دوربین کانن PowerShot G7X Mark IIقیمت دوربین کانن جی 7 ایکسدوربین دیجیتال کانن مدل g7x mark iiقیمت دوربین کانن g7x mark iiقیمت دوربین کانن g7xقیمت دوربین دیجیتال کانن مدل g7x mark iiکانن PowerShot G7X Mark II | دوربین Canon PowerShot IXUS 180قیمت دوربین canon ixus180خرید دوربین کانن ixus 180دوربین دیجیتال کانن مدل ixus 180دوربین کانن PowerShot IXUS 180کانن PowerShot IXUS 180 | دوربین Canon EOS M10دوربین کانن ام 10قیمت دوربین کنون m10قیمت دوربین کانن m10دوربین دیجیتال بدون آینه کانن مدل eos m10دوربین M10دوربین کانن M10کانن M10 | دوربین Canon Powershot SX60 HSدفترچه راهنمای دوربین کانن sx60اموزش عکاسی با دوربین کانن sx60راهنمای استفاده از دوربین canon sx60نمونه عکس های دوربین canon sx60 hs | دوربین Canon Powershot SX60 HSدفترچه راهنمای دوربین کانن sx60اموزش عکاسی با دوربین کانن sx60راهنمای استفاده از دوربین canon sx60نمونه عکس های دوربین canon sx60 hs |  دوربین کانن Powershot SX430دوربین sx430 is | دوربین دیجیتال کانن مدل sx430 is  | کانن Powershot SX430کانن SX430  |  دوربین Canon EOS 70Dقیمت دوربین کانن 70d با لنز 18-135قیمت دوربین کانن 70d با لنز 18-200قیمت دوربین کانن 70d با لنز 18-55بررسی دوربین canon 70dراهنمای فارسی دوربین کانن 70dدوربین Canon 70Dدوربین کانن 70Dدوربین کانن 70d با لنز 18-135دوربین کانن 70d با لنز 18-200دوربین کانن 70d با لنز 18-55 | دوربین کانن Powershot G9X IIدوربین دیجیتال کانن مدل powershot g9x iiکانن Powershot G9X II |  دوربین کانن Powershot G1X Mark IIIقیمت دوربین کانن g1x mark iiiبررسی دوربین کانن g1xکانن g1x iiiفروش g1x mark iiiکانن Powershot G1X Mark III | دوربین کانن M100قیمت دوربین کنون m100قیمت کانن m100کانن M100 | دوربین کانن 2000Dکانن 2000Dقیمت canon 2000d | دوربین کانن M50کانن M50 | قیمت canon m50 | کانن 7d Mark lll

توضیحات تکمیلی

ضد آب

ندارد

ابعاد

83 × 168 × 158 میلی متر

وزن

1530 گرم

نوع حسگر

CMOS

دقت حسگر

22 مگاپیکسل

دقت موثر حسگر

20 مگاپیکسل

ابعاد حسگر

24 × 36 میلی‌متر Full Frame

رزولوشن عکس

3648 × 5472

نسبت ابعاد عکس

3:2

فرمت عکس

JPEG, RAW

فرمت غیر فشرده Raw

دارد

رزولوشن فیلم

4K

حداکثر سرعت فیلم

60 فریم بر ثانیه

فرمت فیلم

MPEG-4, H.264, Motion JPEG

توضیحات فیلم

4096 x 2160 (60p, 30p, 25p, 24p, 23.98p), 1920 x 1080 (120p, 60p, 50p, 25p, 24p, 23.98p)

ضبط صدا

دارای میکروفون داخلی مونو

فیلمبرداری سه بعدی

ندارد

حداکثر سرعت شاتر

1/8000 ثانیه

حداقل سرعت شاتر

30 ثانیه

زمانسنج خودکار

2 یا 10 ثانیه

حداقل حساسیت

50

حداکثر حساسیت

409600

ایزو

50-409600

عکاسی پیاپی

16 فریم بر ثانیه

فلاش

ندارد

تکنولوژی تشخیص چهره

دارد

تکنولوژی تشخیص لبخند

ندارد

عکاسی سه بعدی

ندارد

نوع صفحه نمایش

TFT LCD

سایز صفحه نمایش

3.2 اینچ

نسبت صفحه نمایش

3:2

دقت صفحه نمایش

1,620,000 نقطه

چشمی

دارد

توضیحات چشمی

اپتیکال پنج منشوری با پوشش 100 درصد میدان دید

تصویر زنده Live View

دارد

صفحه نمایش لمسی

ندارد

خروجی HDMI

دارد

خروجی USB

دارد

نوع کارت حافظه

CompactFlash + CFast 2.0

حافظه داخلی

ندارد

میکروفون داخلی

دارد

اسپیکر داخلی

دارد

موقعیت یاب GPS

دارد

قطب نما

دارد

تکنولوژی بی سیم

ندارد

نوع باتری

یون لیتیوم استاندارد

مشخصات باتری

LP-E19

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
معرفی و بررسی دوربین کانن EOS 77D
 • تصاویر
 • توضیحات محصول
 • جدول مشخصات
 • نظرات کاربران